muzykowanie zespołowe...

  • zapraszamy uczniów od 7 roku życia
  • zajęcia dla osób posiadających podstawowe umiejętności śpiewu bądź gry na instrumencie
  • dowolny repertuar utworów - od klasyki do mocnego rocka!
  • perkusja, instrumenty perkusyjne, piec i okablowanie do gitary elektrycznej oraz mikrofon dostępne na miejscu (wymagana własna gitara elektryczna bądź basowa)
  • zajęcia trwają godzinę zegarową

Chciałbyś rozszerzyć zajęcia indywidualne o grę w zespole albo marzysz ze znajomymi o wspólnym muzykowaniu?

Jeśli uczysz się w naszej szkole śpiewu lub gry na dowolnym instrumencie, to masz możliwość uczestniczenia w zajęciach grupowych. Zespół tworzą przynajmniej 3 osoby. Jeśli nie masz kolegów do wspólnego muzykowania, którzy chcieliby stworzyć "band", to pomożemy Ci ich znaleźć!

Zespół może składać się z dowolnych instrumentów oraz wokalu, np. gitara elektryczna, wokal, gitara basowa i perkusja. Oprócz typowych zespołów, polecamy konfigurację taką jak zespół gitarowy (np. 3 lub 4 gitary klasyczne) lub zespół perkusyjny (np. perkusja, ksylofon i instrumenty perkusyjne). Na początku będziemy uczyć się podstawowych rytmów, melodii i akordów dzięki którym będziecie ćwiczyć współpracę pomiędzy sobą, co w graniu zespołowym jest najważniejsze. Później przejdziemy do ćwiczenia konkretnych piosenek. Repertuar utworów jest dowolny - od klasyki do mocnego rocka!