muzyczneABC - Szkoła Muzyki i Tańca w Podkowie Leśnej

o Szkole Muzyki w Podkowie Leśnej...


Naszym celem jest uczynić wszystko, aby obcowanie z muzyką było dla uczniów przyjemnością, pasją i relaksem, a nie zbiorem trudnych do zapamiętania terminów i reguł.
Nauka w Muzycznym ABC odbywa się w oparciu o indywidualny tok nauczania dostosowany do wieku, umiejętności oraz zainteresowań każdego ucznia.

Tylko podczas indywidualnych lekcji gry na instrumencie i śpiewu nauczyciel ma możliwość w najpełniejszy sposób przekazać swoje doświadczenie i umiejętności oraz wprowadzić ucznia w tajniki techniki gry i śpiewu.

Nasza kadra pedagogiczna to profesjonaliści i pasjonaci, którzy przeszli wiele etapów kształcenia muzycznego. Posiadają duże doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, jak również z osobami dorosłymi.

Uczniowie Szkoły Muzyki i Tańca w Podkowie Leśnej zdają „egzaminy”, biorąc udział w audycjach i koncertach zarówno na terenie szkoły, jak i poza nią, przed publicznością, gdzie mają możliwość zaprezentowania swoich osiągnięć. Występy te są niezwykle cenne również jako okazja do zdobycia pierwszych doświadczeń scenicznych, w tym umiejętności przezwyciężania tremy i nieśmiałości.

Zapraszamy Państwa do:

Zapraszamy Państwa na następujące zajęcia: Śpiew, Skrzypce, Fortepian, Flet Prosty, Klarnet, Saksofon, Ukulele, Gitara Klasyczna, Gitara Elektryczna, Gitara Basowa, Perkusja

Istnieje możliwość wypożyczenia instrumentu!